Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії

Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії

Борис Карабанов вернувся із чергової поїздки по вивченню досвіду в садівництві та ягідництві, куди був делегований Клубом SAP. Цього разу ми були у Чехії, де відвідали лідера по садівництву цієї країни - компанію "SAD", яка знаходиться недалеко від Праги.

Наразі, площа під садами є в межах 450га. Вирощують черешню, вишню, грушу, фундук. Власниками компанії є бельгійці. Продукція продається по всьому ЄС.

Донедавна був і яблуневий сад, але був ліквідований. Поляки настільки придавили по яблуку, що важко витримати конкуренцію.

Збільшують посадки вишні. Вже є 250га. Для Європи це є надзвичайно крупна компанія. Там не звикли оперувати такими масштабами. До речі, вишневі сади, принаймі у Чехії, є в тренді. Під цією культурою площі збільшуються.

Цікавий дуже сад черешні, яку вирощують на черешні пташиній, колті, гізела 5. Найбільші посадки на пташиній. Дерево утримують на висоті 4,0-4,5м. Збирають з одного дерева 70-100кг. плодів. При схемі посадки 6 на 4 це є досить непогано. Направду, закладка на пташиній хороша. Чомусь на гізелі 5 не дуже пішло. Старіший сад взагалі в жахливому стані, молодий теж не вражає. Потихеньку ці посадки ліквідовують і переходять на пташину, на якій, до речі, вирощують і вишню.

Мають величезний арсенал техніки та всіляких знарядь до праці. По боротьбі із заморозками використовують 4 різних варіанта (це які я тільки зауважив). Мають холодильник з ГРС. Лінію по сортуванню черешні за 2 мільйони доларів з Австралії. Гідрокулер і багато іншого.

Всі посадки зрошуються. Є свердловини, басейн. Є полив через трубку та спрінклерне зрошення.

Вражень та інформації дуже багато. Треба все зараз обдумати, переварити та втілювати в життя в Україні. Такі поїздки дуже стимулюють до цього (принаймі мене).

Дякую Клубу SAP за поштовх до поїздки. Дядько Шайтан не дасть мені спокійно посидіти дома.)

Також дякую за приємну компанію своїм друзям із Львівщини панові Андрію та пані Марії. Ще побачимось)

Окремо хочу подякувати за допомогу в організації даної поїздки професіоналу-садівнику, моєму товаришу та колезі по садівничій справі пану Юрію Ільканичу. Він організував все на високому рівні і в черговий раз доказав свій професіоналізм.

Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 0Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 1Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 2Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 3Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 4Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 5Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 6Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 7Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 8Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 9Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 10Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 11Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 12Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 13Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 14Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 15Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 16Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 17Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 18Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 19Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 20Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 21Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 22Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 23Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 24Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 25Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 26Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 27Вивчення досвіду в садівництві та ягідництві у Чехії 28
Источник:
http://siriusap.com
+5
11:16
5812
12:11

Хочете поспілкуватись? чи задати питання Борису Карабонову? Заходьте на сайт, працює внутрішній міні чат!
Фейсбук-Борис Карабанов
Гость
14:18
+1
Здравствуйте, хочу спросить может с поездок Вы привозите новые перспективные растения на разведение и продажу.Меня интересует крыжовник, красная и черная смородина А может подскажите у кого можно такие купить?
Загрузка...

Мини клубы по интересам

Сириус Агро Плант
Современные агротехнологии выращивания ягоды
18 участников
SAP
Клуб фермерів-експортерів ягоди Sirius Agro Plant
17 участников
Обработка ягод, фруктов, овощей, орехов...
Здесь вы можете ознакомится с продукцией завода ООО "Системы
10 участников
Экспорт-импорт культурных ягод
Рынок культурных ягод: цены, урожай, аналитика, куплю-продам
8 участников
Экспорт-импорт дикорастущих ягод, грибов, орехов
Рынок ягод,грибов,орехов: цены, урожай, аналитика, куплю-про
6 участников
5 участников

Sirius agro plant - Mivena

Mivena – всемирно известный голландский производитель, выпускающий высококачественные удобрения контролируемого выделения (CRF) для растений.

mivena

Удобрения Mivena (Мивена) купить в интернет-магазине «Sadovnikoff»