Україна - не оране поле для інвестицій і інвесторів

Україна - не оране поле для інвестицій і інвесторів

Група компаній T.B.Fruit планує зайняти на українському ринку соку частку мінімум в 30% за рахунок розширення виробництва.

Про це повідомив засновник групи Тарас Барщовський в інтерв’ю журналу "Бізнес".

За словами глави компанії, всі її інвестиції наразі направлені в Україну.

"Все, що заробили, ми інвестуємо. Всі інвестиції зараз йдуть в Україну. Україна - неоране поле для інвестицій і інвесторів. А в світі дуже багато вільних грошей", - сказав Барщовський.

"Наш план - зайняти мінімум 30% полиці сокового ринку України", - уточнив глава компанії.

За словами Барщовського, зараз T.B.Fruit представлена на ринку концентратів і в дорогому сегменті 100%-их соків. При цьому компанія планує вийти на ринок з більш дешевою продукцією.

"Якщо говорити про концентрати, то ми займаємо 23-25% європейського ринку і 8-11% - світового. Щодо соків - на українському ринку Galicia позиціонується у дорогому сегменті (100%-ві натуральні соки), а це 20% сокового ринку України. В тому числі на нашу продукцію доводиться 60-70%", - сказав він.

"Зараз ми виходимо на ринок з новим продуктом в дешевій категорії. Це нова торгова марка "Світанок", яка вже є в продажу", - повідомив засновник T.B.Fruit.

Топ-менеджер також зазначив, що основними експортерами соків Galicia є США, Корея, Ізраїль, Європа і Китай.

"Концентровані соки, пюре, соки прямого віджиму купують практично всі великі компанії з розливу соків в усьому світі. В Японії, наприклад, ми продаємо буряк, моркву, чорницю, яблука. У Європу, Америку - яблучний, вишневий, малиновий, чорничний, чорносмородиновий і аронієвий концентровані соки", - уточнив Барщовський.

Група також переробляє близько 60 тис тонн біояблук та біочорниці і, за словами співвласника, є одними з найбільших переробників біопродукції в Європі.

Група компаній T.B.Fruit створена в липні 2011 року після об'єднання всіх активів Барщовського. T.B.Fruit володіє вісьмома заводами з виробництва сокових концентратів соків прямого віджиму, фруктових пюре і заморожених фруктів і овочів в Україні, Молдові, Польщі.

Источник:
21:13
4852
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Мини клубы по интересам

Сириус Агро Плант
Современные агротехнологии выращивания ягоды
18 участников
SAP
Клуб фермерів-експортерів ягоди Sirius Agro Plant
17 участников
Обработка ягод, фруктов, овощей, орехов...
Здесь вы можете ознакомится с продукцией завода ООО "Системы
10 участников
Экспорт-импорт культурных ягод
Рынок культурных ягод: цены, урожай, аналитика, куплю-продам
8 участников
Экспорт-импорт дикорастущих ягод, грибов, орехов
Рынок ягод,грибов,орехов: цены, урожай, аналитика, куплю-про
6 участников
5 участников

Sirius agro plant - Mivena

Mivena – всемирно известный голландский производитель, выпускающий высококачественные удобрения контролируемого выделения (CRF) для растений.

mivena

Удобрения Mivena (Мивена) купить в интернет-магазине «Sadovnikoff»